Öz Ankara Sanayi Sitesi 1434 Sk. No:31 İvedik Organize Sanayi Ostim-ANKARA
Şirket Profili
Ankara Ostim'de faaliyet gösteren firmamız metal ürünler üzerine hizmet vermektedir. Nikelaj, polisaj, galvaniz, tel sepet ürünleri, demir doğrama ve ferforje işleri temel çalışma alanlarımızdır.

Ankara'nın en önemli sanayi bölgelerinden İvedik Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan adresimizde marketler başta olmak üzere, kırtasiyeler, hırdavat firmaları, oyuncakçılar, elektrikçiler, büfeler, giyim mağazaları, alışveriş merkezleri, reklam firmaları gibi çok geniş bir sektör grubuna metal tel sepet ürünleri imalatı yapmaktayız.

Modern makine ve ekipmanlarımızla tüm metal tel sepet ürünleri, nikelaj, polisaj ve demir doğrama ürünleri taleplerinize hızlı bir şekilde cevap veriyoruz.

Alanında uzman ve deneyimli kadromuzla talepleriniz doğrultusunda hazırlanan siparişleriniz, taahhüt edilen sürede ve taahhüt edilen nitelikte sizlere teslim edilmektedir.

İmalatta kullanılan hammaddelerin dayanıklı ve kaliteli olması sebebiyle ürünlerimizi uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeksizin ekonomik açıdan da uygun maliyetli ürünler sunuyoruz.

Firmamız, sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesi ile çalışmalarını sürdürmekte, teknolojik gelişme ve yenilikleri takip ederek üretimine yansıtmakta ve güncel, fonksiyonel ve son teknolojiyi haiz ürünleri sizlerle buluşturmaktadır.

Uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübemizi doğru projelerle değerlendirerek sektörde öncü ve lider bir firma olma hedefi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

  • Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile her ihtiyaca uygun çözümler üretmek
  • Kaliteli malzemeyi kaliteli işçilikle birleştirerek kaliteli ürünler sunmak
  • Geniş teknik donanımımızla her talebe uygun üretim gerçekleştirmek


Misyonumuz
  • Siparişlerinizi taahhüt edilen süre ve nitelikte teslim etmek
  • Sektörümüzdeki güncel gelişmeleri takip ederek işlerimize yansıtmak
  • Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımız için artı değer sağlamak

Vizyonumuz